| cosmin23a a întrebat:

de cateva zile am inceput sa mam uit la "One tree hill"laughing. M-am uitat la cateva episoade si cand sa ma uit la episodul 6, ia-l de unde nu-ilaughing, nu-l gasesc nicaieri, pe unele site-uri e expirat. Unde as putea gasi continuarea?

2 răspunsuri:
| TheLightBringer a răspuns:

Nu pot sa iti raspund la aceasta intrebare doarece as putea fi arestat...

| DennD a răspuns:

Daca iti faci cont pe vplay gasesti acolo toate sezoanele cu toate episoadele. Eu pe vplay l'am urmarit. Dar mai este si pe site'ul filme online gratis subtitrate ( acolo te poti uita fara cont ) Sper ca te'am ajutat happy