| Andreea201012 a întrebat:

de cateva zile ma uit la pretty little liars sunt dabea la sezonu 1 episodu 20 si as vrea sa stiu daca hanna va ramane cu baiatu ala cu parul lung care pana la urma mama ei e de acord cu ei

Răspuns Câştigător
| Tynnna a răspuns:

Cred ca te referi la Caleb.vor fi impreuna o perioada buna de timp, dar se vor desparti deoarece el se satura de atatea secrete pe care ea le are fata de el in legatura cu A. Eu acum sunt la sezonul 3 si nu vad semne de impacare. Deocamdata...