| roxy_1862 a întrebat:

Buna!
De ceva timp caut un film pe care l-am vazut cand eram foarte mica, pentru ca parintii mei se uitau la el. Imi amintesc doar secvente vagi.
Era un film horror. Actiunea se petrecea undeva intr-o apa adanca. Era un loc, ca o cusca plin de scheleti imbracati. Si personajul principal cobora la ei. Parca era indragostit de ei sau ceva de genul.
Ma macina ca nu imi pot aminti si as aprecia mult raspunsul vostru, multumesc.❤️

7 răspunsuri:
| HUAWEHUAWE a răspuns:

Bună
Verifică daca e asta : "Iubitul meu e zombi" (Warm Bodies)

| roxy_1862 explică (pentru HUAWEHUAWE):

Buna! Nu estesad
E din 2013 si era deja destul de marelaughing
Am uitat sa mentionez ca ma intereseaza ceva sub 2010happy
Cred ca era si mai vechi de atat
Multumesc❤️

| HUAWEHUAWE a răspuns (pentru roxy_1862):

Mai spune-mi detalii daca mai ai happy

| CovaciEmil a răspuns:

Singur acasă 2?laughing Glm… încearcă să te uiți la thanksgiven? poate îți mai revin amintirile

| roxy_1862 explică:

L-am gasiiit!
Se numeste Cabin by the lake
Are 2 partilaughing
Ceva odios, nu stiu cum puteam sa privesc asa ceva la 5-6 anilaughing Si eu care voiam sa il gasesc ca sa pot sa il revadlaughing
Multumesc tuturoor❤️

| roxy_1862 explică (pentru roxy_1862):

Si nu era vreo cuscalaughing si nu erau doar scheleti
Imi aminteam putin in ceatalaughing