| GuapaBitches a întrebat:

de ceva vreme tot incerc sa gasesc un film in care esti vb de proxenetism. O fata de 14 ani(aproximativ) se duce la un casting de moda k o alta fata iar ea este aleasa in ciuda faptului k nu are pasaport, BIne-nteles parintii ei nu stiu nimic iar acel casting era de fapt pentru ademeni fetele ca sa le bage la produs in alta tara. In acel film mai este vb sh de o femeie/fata care se indragosteste de un baiat se intalnesc la gara iar el o duce la o villa unde o iau altii sh o violeaza dupa care o baga sh pe ea la produs. Filmul e foarte frms de actiune va rog sa ma ajutati daca puteti. Multumesc anticipat! xoxo.

2 răspunsuri:
| mihaelaqi a răspuns:

Nu...filmul se numeste sigur sigur human trafficking din 2005. asta trebuie sa fie big grin