| NoName_7204 a întrebat:

Buna!
Deci prin octombrie 201o am vazut un film pe PrimaTv, unul cu satanisti care rapeau copii de 6 ani nascuti in 14.dec. 1996 [parca. thinking] si incercau sa converteasca acei copii la cultul lor si sa ii dezbare de dzeu si sa ii faca sa creada in SATANA drooling!
Stiu ca pe toti copiii pe care reuseau sa ii converteasca le tatuau ceva gen un furcoi cu un colt serpuit, nu stiu.era super tare tatuajul. asa. si pe aia pe care nu reusea sa ii conveerteasca ii omora in cele mai crunte moduri posibile =p~.
Si toti aia din grupul acesta aveau acelasi tatuaj la inceheitura mainii, langa palma! Si liderul lor era unul care il slujea pe satana si care era ales pentru aceasta misiune
Si tin minte ca pusesera ochii pe o fetita care avea anumite puteri, putea vedea in viitor. si cunostea anumite persoane pe care nu le mai vazuse never!
si au rapit`o pe fata asta si. este mult de pov.
Va rog eu muulth!
Poate stiti careva cum se numeste filmuul!
Va dau cea mai mare funda si cate voturi vreti vooi! puppy dog eyes
Sunt disperata dupa filmele gen sataniste si ala era chiar taree

.
puppy dog eyes
Zbyee ~~. puppy dog eyes

1 răspuns:
| Djony a răspuns:

Inregistreazate si uitete http://www.oprosoff.net/?ref=NDM1NzQz