| Zumbalaarebeca a întrebat:

Buna dimihappy am pierdut ieri seara episodul din iubire si onoare cine stie daca este si reluare astazi? eu nu ma uit la telenovele decat la acest serial imi place maxim dar nu stiu daca este reluare in cursul zilei de azisad pentru cine poate sa imi zica ora la care este daca este dau fundawinkingmersi

Răspuns Câştigător
| Biu a răspuns:

Da, nici eu nu prea ma uit la telenovele...
Dar la asta chiar ma uit.
Pe acasa la 2:30 este reluarea
Sau potui sa te uiti pe site
si eu m-am uitat pentru ca nu l-am vazut aseara
Uite site`ul. : http://iubiresionoare.acasatv.ro/categorie/rezumate/video/episodul-60-3

7 răspunsuri:
| DenysaDulcika a răspuns:

Mie mi se pare ca e de la ora 13 sau 14 nu sunt sigura, dar stiu ca l-am vazut asa in jur de pranz

| ErikaAlexandra a răspuns:

Pai.si eu ma uit tata mi-a sp cu la servici a l-a vazut pe la 2 dimineata dar cred ca si la 2-2jum ziua big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cuz dar nu mai da ziua decat a dat azi dimineata la ora 01:30 si la ora 04:30 dimineata in rest ziua nu mai da pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este la ora 2 si 25 de minute la pranz.eu ma uit.si mimi place mult serialalul? tie de ce actor iti place cel mai mult. poti sa zici 4. mie de ilinca, amir, nor si rania.

| miruniiki a răspuns:

E la 2. 30happy

| ionelutza_2586 a răspuns:

Este la 2 jumwinking

si mai este la 4 30 dimineata

| Issa_6207 a răspuns:

Eu iti zic sigur ca este reluare aastazi si iti zic ora fixa incepe la ora 14 30 happy

Funda te rooogbatting eyelashes puppy dog eyes