| claudiuflorin a întrebat:

Buna dimineata! Caut o melodie...melodia incepe, cand incepe filmul. Filmul se cheama Evadata aparut in anul 1999 cu Tommy Lee Jones si Double Jeopardy! Doresc sa gasesc melodia imi place e mult. E sound track dar nu stiu cum se cheama va rog mult multumesc!

Răspuns Câştigător
| kleorys a răspuns:

Ceau nu am vazut filmul dar te pot ajuta uite toate muzicile din film http://www.imdb.com/title/tt0150377/soundtrack;)
Cred ca am s a vizionez si eu filmul ca mi a placut trailer ul;)