| angy77 a întrebat:

Buna dimineata.Cine imi poate spune o telenovele buna,in cursul saptamanii, care sa inceapa acum sau sa fie inceputa de curand?

Răspuns Câştigător
| AllyAlexaMarya a răspuns:

Pai:Iubiri Secrete, daca nu ai apucat sa vezi sezonul 4 il poti urmarii reluare, Salvati Iubirea vazi ac o sa inceapa curand pe prima tv, daca iti place te poti uita si la Inima De Tigandar mine nu imi placebig grin... Sper ca te-am ajutatbig grin

4 răspunsuri:
| traxter a răspuns:

Tanar si nelinistit.
Vezi ca luni e episodul 4400, deci nu e inceput de multwinking happy

| BadResonance a răspuns:

Iubiri secrete

| Deeeni a răspuns:

Dallas. A inceput pe Antena1. Aseara au fost primele 2 episoadewinking
Funda?big grin

| Buetzzy a răspuns:

Nu prea le am cu telenovelele.dar stiu ca mama se uita la ''Lacrimi de iubire" este pe internet oricum, si apar 3 episoade pe saptamana. Funda?