| Biby a întrebat:

Buna dimineata!
Mai este Nini pe disney channel? De 3 zile am vazut ca nu mai este.
Fundita!

5 răspunsuri:
| Biby explică:

Am 10 ani.

| just4you a răspuns:

Se pare ca au luat o pauza, dar o sa il redifuzeze in scurt timp...probabil intr-o saptamana sau mai putin

| just4you a răspuns:

Uite programul si o sa vezi ca nu mai da saptamana asta deloc:http://tv.acasa.ro/program_Disney_Channel_--p18.html
Da la alege ziua si pune ce zi vrei tu, dar din cate am auzit o sa il difuzeze din nou in scurt timp, asa cum am mai zis

| disw a răspuns:

Incepe tot la 21:25 numai ca acum incepe luni si vineri
sper ca te-am ajutat:0
pa-pa
pup

| Naspa6969 a răspuns:

Si eu am pus'o! Nu cred. Sau poate au anulat'o ca sa mai faca episoade noi. nu stiu dar eu sper ca nu s-a anulat. K ai vazut ca in loc de Nini baga Bafta Charlie! Sper ca te'am ajutat!