| anonim_4396 a întrebat:

Dupa ce se termina Dong yi(ma refer la sfarsitul serialului)ce serial va incepe? Am vazut ca de astazi incepe pe tvr2 Trei Regate. Sper sa ma ajutati.happy

5 răspunsuri:
| analoveskorea a răspuns:

Buna! Nu se stie inca,am auzit vehiculandu-se ca ar putea da A man called God,serial contemporan cu Song Il Gook(Jumong) in rolul principal sau tot un serial istoric, Iljimae, asta e mai scurt decat astea cu care ne-am obisnuit are vreo 20 de ep, dar nu se stie poate nu va fie niciunul din astea doua, in orice caz ce conteaza e ca va fi coreean

| Andreea114820 a răspuns:

Eu am auzit ca va incepe regatul vanturilor sau imparatul marii.nu stiu cat e de adevarat dar oricum sper sa fie tot unul coreean.

| Andreea114820 a răspuns:

Aaa si trei regate este un serial chinezesc din cate am auzit (mie nu imi plac serialele chinezesti decat cele coreene)

| Jandi a răspuns:

Ar fi super sa inceapa iljimae(este superb) desi cred ca va da un film cu mai multe episoade

| janggeum a răspuns:

Acum de fapt de ceva vreme a inceput din nou serialul cu Song-Yona. eu nu stiu cand este dar stiu ca este reluare dimineata pe la 9