| HUAWEHUAWE a întrebat:

Buna!
Emisiunea casa iubirii s-a terminat?
Concurentii inca filmeaza sau e terminata si doar ne uitam?
ca am vazut un concurent filmand de acasa pe yt si nu inteleg

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=8Z3Q532It5Y&ab_channel=CABINATV
https://www.libertatea.ro/......-d-4393211

Primul sezon al reality show-ului „Casa iubirii" ajunge la final pe 15 ianuarie. Andreea Mantea, prezentatoarea emisiunii, a făcut anunțul în Gala specială a primei zile de Crăciun.
Citeşte întreaga ştire: Finala „Casa iubirii", sezonul 1, la Kanal D. Când va avea loc și care e marele premiu

cum poti vedea asa ceva, sunt curios, e un show fake, copy paste USA, in fine pe 15 e gata dar s-a terminat ieri

| HUAWEHUAWE explică (pentru RAY):

Deci,s-a terminat ieri emisiunea, nu?
unde ai vazut? imi poti da link-ul?