| anonim_4396 a întrebat:

happy

Era o telenovela pe TVR1. Este foarte veche. A fost difuzata in jurul anilor 2000-2001. Erau actori: Eugenia Proensias de Asuncions, Osvaldo, Filip, Rosa (nume din film). Nu mai imi amintesc cum se numea filmul (de fapt era telenovela, in limba spaniola). Ma puteti ajuta? happy
Cine raspunde corect primeste Fundita! happy >:-

Răspuns Câştigător
| alin_9721 a răspuns:

Da Stefy, intr-adevar este vorba despre Portul miracolelor. Acum mi-am adus aminte mai bine si apoi m-am documentat pe net. Tu vorbesti despre Augusta Eugenia impreuna cu sotul ei care aveau o nepoata care locuia la ei, pe nume Livia care era indragostita de Guma, un pescar sarac.Matusa ei visa sa o marite cu un baiat bogat de pe urma caruia sa capete multi bani (pretendent era fiul lui Felix si Adma) deoarece era foarte avara.

| Andreea_Madalina_1992_PT5l a răspuns (pentru alin_9721):

De cand caut telenovela asta

22 răspunsuri:
| lala178 a răspuns:

Dragoste si razbunare?thinking

| candy_6506 a răspuns:

Predestinati, sper ca e bine.

| Victoria a răspuns:

Rauzan?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este ``Dragoste si razbunare``.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimeni nu a raspuns corect cryingcryingsad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inima de rrom

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sange de rrom

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu despre ce film vorbesti, Eugenia era fata frumoasa blonda cu parul cret dar nu imi mai amintesc cum se numea. Oare nu asa EUGENIA?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dragoste si razbunare cred ca se numea, era cea mai superba telenovela.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sange de rromhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sange de rrom happy
(Soy gitano)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dragoste si razbunare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dragoste si razbunare. f. f

| Fifylici a răspuns:

Sange de rrom?

| Birtoc_Marianne_1988 a răspuns:

Filmul se numeste Soy gitano! Ce vremuri faine mai erau?

| alin_9721 a răspuns:

Buna. Portul miracolelor cumva?

| naru12 a răspuns:

Puerto de los milagros

Alte răspunsuri
| Noname300 a răspuns:

Enganada, sau Tardata( 2003)?

Alte răspunsuri