| Georgyp a întrebat:

Buna, era un film cu o fetita surdo muta cred, care a fost rapita de o mafie de mexicani gen ei aveau mai multe fete in casa aceea care le droga iar ea umbla prin gaura de aerisire iar in final fata se razbuna pe ei și scapa.

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

The Seasoning House/ Bordelul (2012)
https://www.imdb.com/title/tt1555093/
https://www.cinemagia.ro/filme/the-seasoning-house-561090/

Abia acum am văzut întrebarea ta...

| Georgyp explică (pentru floresdemayo):

Asta e ești cea mai tare mersi mult ❤❤

| floresdemayo a răspuns (pentru Georgyp):

Dacă așa zici tu, merci! Mereu, cu același drag!

| Ion-Marius_Dumitru_1985 a răspuns:

Sincer nu știu despre ce film este vorba, dar dacă ai găsit denumirea între timp poate mi_l recomanzi și mie, pare interesant

| floresdemayo a răspuns (pentru Ion-Marius_Dumitru_1985):

Vezi titlul, puțin mai sus. Îți recomand și Bad Samaritan (2018), e foarte șic, iar daca esti o persoana mai melancolică, The Shack/ Cabana (2017) și Dragonfly/ Misterul Libelulei (2002)