| Alexandraaaaa2696 a întrebat:

Este adevarat ca exista filmul Titanic 2?[in care Jake e readus la viata?:o]Plss raspundeti cat mai repedeee:X:X. Dau fundita pentru cel mai bun si folositor raspuns. Mi-ar fi de folos si un site. Aa si daca exista acest film imi puteti spune cand il va da la tv?love struckbig grin.Mersi frumos!:*.

3 răspunsuri:
| Elena_9796 a răspuns:

Alexandra
Titanic 2 cu jake nu existahappy este un trailer fanmade
Titanic II exista insa, dar cu totul alte personaje, care vor duce aceeasi soarta ca si in primul Titanichappy

stiu asta ca ieri am citit cam toata ziua despre titanicrolling on the floor
si sincer mie trailerul ala nu mi se pare a fi facut de fani, daca vrei informatii go la ultima mea intrebarehee hee
sicer mi as dori sa fieeesigh
dar nu estehappy
deci nici la tv nu il va dabig grin

pe un blog am gasit povestea la jack is back
Jack este readus la viata, ca este gasit intr un cub de gheata. e intr un laborator de analize bla bla si evadeaza. o cauta pe rose si nu o gaseste si afla ca e moarta.se duce la mormantul ei, observa ca i a purtat numele pana a murit. apoi cica gaseste o masinarie a timpului si se intoarce in timp inainte ca titanic sa se scufunde si salveaza aia si traieste cu rose pana cand...laughing

daca vrei sa vorbim lasa mi mesaj cu idul tauhappy

pa bafta:*

| mariusp98 a răspuns:

Da cauta pe imbd.com. la tv nu il da pentruc este prea nou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da filmul titanic este adevarat