| viky98 a întrebat:

Eu ma uitam la serialul turcesc Canan-destin furat si ieri in locul lui a fost prima parte din filmul,, Fica maharajahului". Nu stiti cumva daca cel de marti a fost ultimul episod sau daca s-a intretupt pentru o perioada(in acest caz va rog sa imi ziceti pana cand)sau daca s-a schimbat ora sau zilele de difuzare? Va rog! vreau neaparat sa vad continuarea. cel mai bun raspuns are funda iar restul voturi.

1 răspuns:
| Delicate a răspuns:

Eu tot ma uit la Canan, din cite stiu eu nu s-a terminat, ieri a mai mers...