| SongKangfan1 a întrebat:

Buna! Eu sunt o mare fana a Dramelor coreene, si as dori sa mai vizionez niste drame. Eu am cont pe Netflix deci este mai greut, iar actorul meu preferat este Song Kang. Ati putea sa imi dati nume de drame coreene? ( nu great sa fie drame cu Song Kang, deoarece le-am vizionat pe toate) Dau fundita✌????

1 răspuns:
| HUAWEHUAWE a răspuns:

Crash Landing on You - O poveste romantică între o moștenitoare sud-coreeană și un ofițer nord-coreean.
Itaewon Class - Un tânăr deschide un restaurant în Itaewon și se confruntă cu diverse provocări.

Guardian: The Lonely and Great God
Goblin (Guardian: The Lonely and Great God) - Un goblin nemuritor caută mireasa sa pentru a pune capăt vieții sale eterne.

Descendants of the Sun
Descendants of the Sun - O poveste de dragoste între un soldat și un medic.

My Love from the Star
My Love from the Star - Un extraterestru care a trăit pe Pământ timp de 400 de ani se îndrăgostește de o actriță.

The Heirs
The Heirs - Viața și dragostea unor tineri bogați dintr-o școală de elită.
Strong Woman Do Bong Soon - O tânără cu o forță supranaturală devine garda de corp a unui CEO.

Vincenzo
Vincenzo - Un avocat italian de origine coreeană se întoarce în Coreea pentru a recupera aurul ascuns sub o clădire.
Hospital Playlist - Viața și prietenia a cinci medici care lucrează în același spital.

Kingdom
Kingdom - Un prinț luptă împotriva unei epidemii de zombi în perioada Joseon.