| simina2002 a întrebat:

eu vreau sa stiu cu ce concurent tineti de la X factor?

Răspuns Câştigător
| Rucutucu a răspuns:

Toti 3 sunt foarte buni.dar un clasament dupa parerea mea ar fi: locul 1 iulian vasile 2 andrei leonte si pe 3 alin vaduva :d

| simina2002 explică (pentru Rucutucu):

Bravo,eu un pic altfel1]iulian vasile2]alin vaduva si 3]andrei leonte

17 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Cu nimeni.

| simina2002 explică (pentru Doηηa):

Daca nu iti place de nimeni atunci nu trebuia sa imi raspunzi la intrebare

| Doηηa a răspuns (pentru simina2002):

Răspund unde vreau eu, da?

| simina2002 explică (pentru Doηηa):

Eu nu vreau sa ne certam, dar daca nu ai ce spune...

| simina2002 explică (pentru Doηηa):

Eu nu vreau sa ne certam.

| Doηηa a răspuns (pentru simina2002):

Dar cine vrea să se certe? Am treburi mai bune pe acest site decât să mă cert cu tine...

| simina2002 explică (pentru Doηηa):

Ok!

| mihaela90 a răspuns:

Mi-au placut foarte mult T&L, dar daca au iesit...cred ca alin vaduva. oricum nu se compara andrei leonte cu T&L,nu pot sa-mi dau seama cum de au iesit ei,si a ramas andrei care sincer, are voce, dar nu de x factor! parerea mea

| GreenGeorgy a răspuns:

Eu tin cu Andrei.

| AlAndalus a răspuns:

Mie imi placeau foarte mult T&L, dar din pacate au fost eliminati.Cei care au ramas nu ma incanta deloc, asa ca nu cred ca voi mai urmari >:p

| simina2002 explică (pentru AlAndalus):

Mie imi place de iulian vasile

| SupradozaDeVise69 a răspuns:

Eu cu toti [cei 3]

| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a răspuns:

ANDREI LEONTE.e cel mai tare si frumos, si canta foarte frumos

| Gabrieles a răspuns:

Cu niciunul.

| ady156 a răspuns:

Buna,eu tin cu Andrei Leonte, dar tu?

| simina2002 explică (pentru ady156):

Aaaaa si mie, darcel mai mult de iulian vasile