| Bernoullie a întrebat:

Filmele de groaza nu ma sperie si am vazut foarte multe. Cine imi spune un film care sa ma sperie si sa fie si scarbos ii dau funda!

Răspuns Câştigător
| Cory_4262 a răspuns:

A serbian film - a fost interzis in nu-stiu-cate tari parca. Si The exorcism of Emily Rose.

13 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Shutter 2004. Nu e asa scarbos dar te sperielaughing

| sebywarlord a răspuns:

The Grudge [uitate la toate variantele, si cele engelzesti si cele japoneze] apropo daca ai laptop nu spera la prea multa adrenalina, ti-ar trebui un sistem puternic care sa iti dea si bass etc, face mult bassul!

| cosmin0116 a răspuns:

The nightmare of elm street.collesctor,dead silence,zombieland,ultima casa pe stanga, saw, Messengers 1 si 2, ghost month si sper ca te-am ajutat, funda?

| deeutzy a răspuns:

E clar...ti le spun pe cele care le-am vazut eu si mi-au placut:

the grudge1, 2,3 sunt grozave crede-ma ca le-am vazut

saw sunt super :X toate cele 7

the ring1, 2 ai scarbos si horror si super :X

destinatie finala 1, 2, 3,4 aici ai sange cat sa iti ajunga pentru un an :Xsi e misto

pirania e scarbos

house of wax ...casa de ceara love struck

interviw with a vampire e vechi si grozav

My Bloody Valentine asta nu mi s-a parut cine stie ce dar e dragut

friday the 13th e dragutel
si sper ca team ajutat.si cred ca se vede ca sunt mare fana a filmelor de groaza...cu mult sange...desi am 13 ani nu ma speriat nici un film cu adevarat pana acum :X decat destinatie finala 4 pentru ca l-am vazut acum un an sau doi :X:X:X pe pup si sper sa iti placa filmele

| Bernoullie explică:

Toate cele enumerate de voi le-am vazut sad

| Satana a răspuns:

Scarbos?

Seria SAW
The Hostel 1&2
I saw the devil

--

Hobo with a shotgun. asta se incadreaza in categoria actiune. dar e scarbos.

| Satana a răspuns:

Ah,si house of bones.

| bella1998 a răspuns:

Casa de ceara

| Orkroc a răspuns:

Stiu doua file mai urate:13Ghost sau Dracula3.

| krys1616 a răspuns:

Silent Hill e tare... dupa parerea mea. Daca vrei cu mult sange poti alege seria Saw(1-7) sau Hostel happy

| stefii_5001 a răspuns:

Shutter dar varianta japonez

| SecretLovve a răspuns:

Drag me to hell...80% vomiti.100% te sperii!happy

| course a răspuns:

Stiu ce ai facut asta vara! e super tare filmul