| AnotherBookworm a întrebat:

Hm, sunt interesata daca mai exista programul Animaxthinking Chiar m-as uita la TV la anime-uri ..ca pe net m-am tot uitatlaughing (mda, stiu ca nu prea exista vreo diferenta.) Daca nu, puteti sa-mi dati niste programe care difuzeaza tot anime-uri? Sau chiar niste anime-uri!:*

2 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Din pacate la noi in afara de animax nu mai difuzeaza nimeni anime, el inca exista din cate stiu eu dar pe grila de programe a lui dolce si a lui upc atat

| myna2012 a răspuns:

Din cate stiu eu nu,
dar e posibil sa dea seara dupa ora 9 pe minimax.