| mihaela832 a întrebat:

imi amintesc ca acum nu stiu sigur 5 sau 4 ani pe a+ era un anime nu stiu cum se numea dar era ceva de genul 3 copii cu puteri speciale au fost rapiti si dusi la o corporatie de laboratoare cv.stiu ca unul avea puterea focului.si vor sa scpae impreuna dar reuseste numai cel care avea puterea focului.si peste parca 5 ani impreuna cu un batran sau ceva un balon imens...inceraca sa ii salveze. pe fata aia au transformato intr-o chestie care producea demoni.sau cv. si prietenul lui. nu stiu ce se intampla dar nu-i salveaza., personajul principal stiu ca ramane cu alta fata... daca stiti despre ce vb imi puteti spune cum se cheama animeul.pls

Răspuns Câştigător
| DarkFromGrave a răspuns:

Hmm mi se pare ca era Arc The Lad. E singurul cu descrierea asta thinking