| AnOnIm20202020 a întrebat:

Imi dati si mie exemple de filme disney gen: cindrella 1 si Cinderella II: Dreams Come True. Dar nu numai cindrella.
Dar sa fie cu subitrare sau sa fie in romana. Fundaaa

6 răspunsuri:
| inconscient a răspuns:

Desene animate sau cu oameni? Iti pot recomanda Liceul Muzical, Intalnire cu o vedeta, Liceul Avalon, Fata contra monstru, iar animate Frumoasa si abestia si O poveste incalcita. kiss

| inconscient a răspuns (pentru inconscient):

Scuze pentru demon, am gresit emoticonul!

| AnOnIm20202020 explică (pentru inconscient):

De astea gen o poveste incalcita

| inconscient a răspuns (pentru AnOnIm20202020):

Pai "Brave", nu stiu cum s-a tradus, "Doamna si vagabontul" love struck, Frumoasa si bestia, Aurora, Mulan, Sofia I...

| nalexuta a răspuns:

Violetta,Bobocii Isteti,Totul pentru dans,Bafta Charlie,Zack si Coddy o viata minunata pe punte, Jake si Blake, Nini, Spioanele, Sony si steluta ei norocasa etc. Funda?

| AnOnIm20202020 explică (pentru nalexuta):

Nu,nu ma refeream la astea