| Savannah a întrebat:

imi plac foarte mult clipurile de p youtube gen http://www.youtube.com/watch?v=Jz4TTzrNelY si mi-ar placea sa fac si eu unul, dar nu stiu cum. oricum. poate cineva sa faca un clip de acest gen cu sam winchester dn cupernatural cu piesa katy perry-who am i living for? mi se pare ca ii se potriveste foarte bine.

1 răspuns:
| RELIABLE a răspuns:

Dar e foarete simpu pot sa-l fac si cu telefonul mobil, mai inti un dobling audio dupa care filmare cu incetinitorul la 50 cadere pe secunada si apoi suprapunere imagine peste video poti tu cauta programe pe net de modificat daca nu gasesti trimite-mi un email si te ajut (xfarcau@yahoo.com) succes.