| Daniela_3224 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva cateva filme de dragoste cu adolescenti care sa merite vazute? Asemanatoare cu a walk to remember sau the last song.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| BabyDollRalukks a răspuns:

Salut! Aceste filme merita vazute! Sper sa iti placa: Scrisori catre Julieta; Red riding Hood; O cenusareasa moderna(cu Hilary Duff); Love don't cost a thing; Twilight(toate partile); Valentine's Day; Robin Hood(cu Cate Blanchett si Russell Crowe); Salt(cu Angelina Jolie); Love Story;
Sper ca ti-am fost de ajutor!happyhappyhappy

1 răspuns:
| noName31020 a răspuns:

Camp rock2
funda+vot