| alexysalex a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva despre ce este vorba in animeul "Angel Sanctuary"? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| bloodbaa a răspuns:

Http://en.wikipedia.org/wiki/Angel_Sanctuary
Lawl mi.a scapat animeul asta romance :((. uitate pe linkul ala si o sa vezi in amre ce se intampla. eventual am sa revin cu un raspun in 1 zi. MErsi pentru nume am sa incep sa ma uit chiar in seara asta :)

| AlinaTha112 a răspuns:

Pai este un anime superb, eu l-am vazut, din pacate are numai 3 episoade care tin 29-30 de minute, este vorba despre un baiat pe nume Setsuna Mudo care este indrogostit de sora lui biologica Sara...ei bine nu-ti zic mai multe e mai bine sa vezi tu singur despre ce este vorba.
Uite auci site-ul : http://stephanie-euanime.blogspot.ro/search/label/Angel%20Sanctuary
Sper sa-ti placa! [ Funda ]?!