| dianna_2063 a întrebat:

imi puteti recomanda niste filme bune? dar nu new moon, eclispse, twilight ca le-am vazut.multumescbig grin

Răspuns Câştigător
| omtraisiomvedea a răspuns:

-Seven Pounds (foarte frumos filmul dar e drama, oricum merita vazut)
-Sweet November (de dragoste/drama e foarte frumos filmul, e o lectie de viata)
-I proununce you chuck and larry (comedie )
-The day the earth stood still (asta daca vrei un Sf P. s-merita vazut mai mult pentru efecte speciale)
-Step up 1, 2 (daca iti plac dansurile gen hip-hop)
-Hancock (sper ca am scris bine big grin...comedie foarte frumoasa)
-The Pursuit of happiness (daca te uiti la el ti-as sugera sa iti iei un pachet de servetele.mda e foarte trist filmul dar merita vazut pentru ca ai ce invata din el crede-ma)
-Dance Flick (daca vrei sa razi cu lacrimi ti-l recomand. e prea tare rolling on the floor) )
-Alien vs. Predator (daca iti plac filmele cu extraterestrii)
-Star dust( un alt film de dragoste dar e foarte frumos)
-Eternal sunshine of the spotless mind ( interesant filmul )
-Jurnalul unei femei negre (filmul asta ar trebui sa-l vada toate femeile :X)
-50 first dates (superb )
-Dirty Dancing havana nights (dragoste -emotie-dans-pasiune)
Sper ca am putut sa te ajut.Vizionare placuta.happy

6 răspunsuri:
| Rubiiiii a răspuns:

♥ Mincinosul mincinosilor ♥
♥ Ma dau in vant dupa cumparaturi ♥
♥ Destinatie finala ♥
♥ Bucatarul ♥
♥ Prefacatoria ♥
♥ Dragoste neimpartasita ♥
♥ Fantoma mea iubita ♥

| icegirl96 a răspuns:

Fred Claus, Couples Retreat, Mean Girls, The last song, Coraline, Corpse bride(mireasa moarta), One miss call, Euro trip, Lady and the trump, Avatar, Daddy day care, 17 again, Rebember me., numere fatale., dear john., killers., my sassy girl., the blind side., The Bounty Hunter., Apocaliptico

Sunt multe dar sper ca te am ajutat!

| ioana_6413 a răspuns:

Inception! Chiar merită văzut, te asigur. happy

| Eyleen a răspuns:

August Rush
Nanny Mcphee an the big bang
The Sorcerer’s Apprentice
Salt
The Last Airbender
Prince of Persia: The Sands of Time
Cadet Kelly

| Andreea_3007 a răspuns:

Night at the museum 1 si 2 big grin
27 dresses
Stardust

Sper sa-ti placabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://usaghi-tsukino.mybrute.com