| MădyShoorul_AnyShoorul_1997 a întrebat:

Buna :*
Imi puteti sa imi spuneti niste seriale... Gen : Gossip Girl; The Secret Circle; Pretty Little Liars etc. Daca stiti cumva un serial sau film cum ar fi The Secret Circle lasat comm. Ador serialul acela.
Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Ansassisia33 a răspuns:

Si eu ador the Secret Circle, iar autorul este acelasi cu cel care a scris The Vampire Diaries, L.J. Smith. TVD este serialul meu preferat si daca iti place pll, The Secret Circle, Gossip Gil sigur iti va placea The Vampire Diaries big grin

2 răspunsuri:
| D0A1V2i3d7 a răspuns:

E superr The Secret CirclelaughingEU iti recomand The vampire diaries sau Once upon a time e foarte fainnhappy