| Stefi06 a întrebat:

Imi puteti spune care este numele real al baiatul nou din telenovela "O noua viata" de pe Acasa? Baiatul care se indragosteste de Anca si in episodul de astazi o filma

Răspuns Câştigător
| Aleexxanndra a răspuns:

Stefan Hitruc astept FUNDA :*

2 răspunsuri:
| Loola19999 a răspuns:

Bogdan Albulescu. Funda?

| Florentina_Geanina_1995 a răspuns:

Stefan Hitruc il interpreteaza pe Edy, baiatul nou de la scoala care se indragosteste de Anca (Criss), dar care ascunde un mare secret: "Are 20 de ani, a umblat mult prin strainatate cu parintii lui si are un aer misterios, care-l face sa fie irezistibil. Edy se apropie de Anca pe care o face sa creada ca e singurul care-i poate intelege sentimentele, se transforma in prietenul ei care o ajuta cand are nevoie si se indragosteste de ea, insa Edy este in scoala cu o misiune precisa".