| AleDia a întrebat:

Imi puteti spune niste filme asemanatoare cu The Uninvited.Sau niste filme cu adolescentii horror, mister va rog.

3 răspunsuri:
| grgdlk a răspuns:

Ceva asemanator uninvited este unborn mie mi a placut incearca

| xlollypop a răspuns:

I know what you did last summer,masacrul din texas,hostel,house of wax, saw, scream. funda?:*

| Scherimuvi a răspuns:

Contacteazama la id performance01@yahoo.com si iti voi da cate filme doresti si iti dau so linkul daca doresti sa le vezi dar acum iti voia da vreo cateva din colectia mea
Horror: Isolation,Cold And Dark,Buried Alive, The Last House On The Left, Swamp Devil

Mister:2010(da este film dar iti voi da eu linkul pe mess),Abduction,The Client, Red White And Blue, Atlas Shrugged: Part I
Sall