| Wihaela a întrebat:

Buna Imi puteti spune si mie desene care se dau pe postul Disnep Channel (ex.: Magicienii din WeverlyPlace Filmul
http://www.topdesene.com/filme/magicienii-din-waverly-pl ace )
Dau fundita!

Răspuns Câştigător
| melissa_5789 a răspuns:

Seriale : Jonas in L. A, Nini, Hannah montana, Sony si steluta ei norocoasa, Phineas and ferb, Bafta charlie, h20-adauga apa, O viata minunata pe punte, Aaron Stone, Jake şi Blake, Zeke si Luther
Filme:16 dorinte, Harriet Spioana, Camp Rock 1 si 2, Monstrii INC,
Operatiunea Craciunul, Scrisoare Pentru Mos Craciun, Geniul, Clopotica, Fratele Lider, Oh Baby. Si cam atatea imi aduc aminte sper ca te-am ajutat.
TE PUP kiss. PA!

6 răspunsuri:
| Pampam1 a răspuns:

Nini, Hannah montana.Phineas and ferb, o viata minunata pe punte, jonas, h20-adauga apa si multe altelewinking
funda?

| ghijjklo a răspuns:

Hannah montana si filme originale:16 dorinte, orasul hallowen.camp rock...; x

| cristina_3043 a răspuns:

Hannah montana, Sony si steluta ei norocoasa, bafta charlie, phineas si pherb, jonas

| Theda a răspuns:

Nini, Hannah Montana, Magicienii din Waverly Place, Phineas si Ferb, O viata minunate pe punte, Bafta Charlie, Sunt in trupa, Jimmy Cool, H2o-adauga apa, Aaron Stone-astea sunt seriale, daca vrei filme, uite:16 dorinte, Alba ca Zapada si cei sapte pitici, Monstrii INC., Povestea Jucariilor 1, 2 si 3...sunt mai multe dar nu prea mi le amintesc. Sper ca ti-am fost de ajutor big grin.

| LikeACherry a răspuns:

Vrei filme?
Pai ar fi Hannah Montana The Movie, 16 wishes, Cow Belles, The Cheetah Girls, High School Musical, Camp Rock, StarStruck, Den Brother.happy

| DanIT a răspuns:

Phineas si ferb,totul pentru dans, bafta charlie, zeke si luther