| Bubulik16 a întrebat:

Imi puteti spune si mie va rog, in filmul Abduction, am vazut ca Nathan era urmarit de "baietii rai", dar nu prea am inteles de ce, a apelat la un serviciu pentru copii adoptati, si de aici incepe nebunia.Am vazut filmul fara subtitrare si probabil ca nu am inteles motivul. Fundita pentru cel mai rapid si cel mai bun raspuns.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi mai amintesc exact, pentru ca l-am vazut imediat dupa ce a aparut... Cred ca era urmarit pentru a ajunge la parintii lui care erau spioni(ma refer la parintii lui naturali). Baietii rai au mers sa il rapeasca pentru a-i atrage pe parintii lui happy