| Diiiaaana a întrebat:

Buna happy imi recomandati si mie niste filme mai noi si bune? big grin

PS: sa nu fie horror big grin
Mersi mult! :*

4 răspunsuri:
| andaallyna a răspuns:

The Vow (juramantul) este vorba despre un cuplu care s-a casatorit si au suferit un accident de masina. Femeia si-a pierdut memoria, doar in legatura cu sotul ei. Filmul este inspirat dintr-o poveste reala. Mai multe nu iti spunbig grin

| IMC90 a răspuns:

Ce intelegi prin ''mai noi''? fiindca am vaga banuiala ca nu percepem la fel termenul asta.

| alecs91 a răspuns:

The Adventures of Tintin (2011), Mission Impossible Ghost Protocol, War Horse, Hugo, In Time

| xlollypop a răspuns:

Hunger games:X -e super filmul si de abia a aparutwinking