| BadCliché a întrebat:

Imi spune si mie cineva cand apare The Vampire Diaries sezonul 3? Stie cineva daca exista si sezonul 4 sau 5? Multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Primul episod din sezonul 3 va aparea pe 16 Septembrie iar in decursul urmatoarelor saptamani vor aparea si celelalte episoade.Sunt 7 carti deci, se zvoneste ca vor fi 7 sezoane. Oricum,parerea mea este ca, cel putin, sezonul 4 va exista cu siguranta :X.

8 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

In septembrie 15 parca.
Precis o sa fie.E aproape cel mai urmarit serial deci sigur o sa mai fie sezonul 4-5.

| Bellatris a răspuns:

Sezonul 3 apare pe 16 septembrie.

| Cheers a răspuns:

Sezonul 3 apare pe 16 septembrie, cat despre celelalte sezoane nu stiu daca exista... happy

| Pepper9 a răspuns:

In 15 septembrie in USA, la noi in 16 septembrie.Sezoanele 4 si 5 nu au fost confirmate, dar mai este timp destul.

| MihaiCristina a răspuns:

Apare pe 15 septembrie primul episod din sez.3.Sezoanele 4-5 nu ex.dar daca e sa ne luam dupa carti vor aparea...

| mariacris98 a răspuns:

Al treilea sezon apare pe 16.09. 2011. In legatura cu sezonul 4 si 5 am auzit ca ar fi semnat contractul pentru 6 sezoane, dar mai mult nu stiu.

| danyela_5196 a răspuns:

Incepe in 15 septembrie.

| LexuDeea a răspuns:

10 octombrie 2013