| arual93 a întrebat:

Buna,imi spuneti si mie cateva nume de filme coreene, genuri:romantic si comedie; pe care le-ati vazut si v-au placut.Multumesc

Răspuns Câştigător
| DayByDay a răspuns:

Buna ^^. I am sam, Playful Kiss, Dream High, Operation Proposal, God Of Study, Jungle Fish 1 si 2 (seriale) si filme : 100 Days with Mr. Arrogant, My Boyfriend Is Type B, It's Me, Grandmother, Heaven's Postman, Baby and Me, Virgin Snow.

| Vladimir315 a răspuns (pentru DayByDay):

De acord cu Ana laughing da-mi mie Funda rolling on the floor

8 răspunsuri:
| B2uty a răspuns:

Spy myung wol, ROOFTOP PRINCE-cea mai tare comedie acordurile(nu e istorica chiar daca la inceput asa pare) dragostei,(am urmarit 100 de seriale serios daca mai doresti intreaba-ma)

| Analytical a răspuns:

So close. Merita vazut. happy

| arual93 explică:

Mersi mult Ana, din pacate nu pot da doua fundite, Vladimirtongue

| arual93 explică:

So close este filmul meu preferat din toate pe care le-am vazutbig grin, multumesc si eu l-am recomandat multor persoane

| DeathlyScream a răspuns:

Hey! deci stiu doar seriale care le-am vazut eu :p : boys over flowers, I am sam, dream high, city hunter (cel mai fain :X), lie to me, bad guy, preferinte personale... cam astea le stiu deocamdata happy

| YourArt a răspuns:

Pai eu iti pot a doar seriale City Hunter Boys over flowers Dream Higs

| AlexBita113 a răspuns:

Mi-au placut: Secret Garden(must-see), Take care of the young lady si Boys Over Flowers. Actrita de la avatarul tau a jucat in 49 days, un serial foarte interesant de asemenea.