| IAndra a întrebat:

imi spuneti si mie cine e castigatorul Romanii Au Talent plzzz ca aseara am adormit inainte sa anunte castigatorul
funda!

Răspuns Câştigător
| Exorcist a răspuns:

Bruno, omul ala cu cainii

| IAndra explică (pentru Exorcist):

A castigat? ce prostie

| Dragutza_Paloma_Bianka_1998 a răspuns (pentru IAndra):

Mie imi place tie nu? si atunci cine vreai sa castige?

13 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://life.hotnews.ro/......0-euro.htm
O zi frumoasa sa ai:)

| HighByTheBeach a răspuns:

Buna!
Castigatorul ''Romanii au talent'' sezonul 3 e Bruno Icobet- tipul ala care facea dresaj cu caiinii.
Bye

| Iubibilăă a răspuns:

Bruno Icobet.
Cel care facea dresaj cu cainii.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unul care dresează câini? rolling on the floor

Ăştia de la Pro nu doar că sunt penibili, dar mai sunt şi amuzanţi, fără să vrea, bineînţeles.

| Leatherleader a răspuns:

Castigatorul Romanii Au Talent este: Bruno Icobet, tipul cu cainii!

| Allinn a răspuns:

Storcatorul de stiri - Imnul statiunii Mamaia (Parodie)Dans incredibilElectrosocuri la o cursa prin namolCe-ai gasit acolo nebunule?
Bruno Icobet este marele castigator al finalei celei de-a treia editii a emisiunii "Romanii au talent", care a fost difuzata vineri seara in direct la Pro TV, el castigand si marele premiu de 120.000 de euro, dupa ce a incantat juriul si publicul cu numarul realizat alaturi de cei trei caini ai sai.

Dupa o finala incendiara in care cei 15 concurenti si-au prezentat admirabil numerele, in urma voturilor publicului si dupa o lupta stransa, pe primul loc la "Romanii au talent" s-au clasat Bruno Icobet si cei trei prieteni ai sai patrupezi - Blue, Ozzy si J.

In marea finala a editiei a treia a emisiunii, acesta a prezentat un numar dificil de dresura canina, fara comenzi vocale, ci doar vizuale, iar la final cei trei jurati, Andra, Andi Moisescu si Mihai Petre, s-au ridicat in picioare si si-au exprimat admiratia fata de talentul lui Bruno Icobet, in varsta de 50 de ani, de profesie consultant IT.

| dyanakitty a răspuns:

Bruno iacobet

| KinderPinguii a răspuns:

Bruno Icobeț, cu câinii lui...

| heroS a răspuns:

Bruno!

| SmoKuleTzuu a răspuns:

Bruno Icobet happy funda?

| IAndra explică (pentru SmoKuleTzuu):

Din pacate spikardmetal a raspuns primul nu te superi?