| AleDia a întrebat:

Imi spuneti va rog cum se numea o emisiune.Deci va spun ce imi amintesc:Era o fata si un baiat (parca erau iubiti)si fata a participat la emisunea aia.Si atunci ea avea in ureche un microfon si ce ii zicea barbatul de la emisiune ea trebuia sa faca in fata prietenului si castiga bani.(Ex:El ii zicea sa mancance din farfurie cu gura si ia facea). Nu stiu daca am explicat bine ca sa intelegeti, dar sper ca da.Si parca era pe Kanal D.

4 răspunsuri:
| BubuBubbleXd a răspuns:

Parca era "Faci fata, faci bani". Parca asa era thinking Fuunda? puppy dog eyes love struck

| oana2508 a răspuns:

"faci fata faci bani"?

| Fanta112 a răspuns:

Faci fata faci bani cred

| CookiieGeniuss a răspuns:

Se numeste :Faci fata Faci bani,si inca mai este pe Kanal D,a inceput un nou sezon nu stiu cand, dar sigur va incepe din nou cat de curand, Sper ca te-am ajutat.[Ai explicat bine]!happy