| IM5 a întrebat:

in ce episod din naruto shippuden Utakata, o salveaza pe Hotaru de talharii aia (in ce ep 130.131 etc)plzz ziceti-mi

Răspuns Câştigător
| zenbatista a răspuns:

La sfarsit episodului 150 este si cu Naruto si la 151 o salveaza Utakata(6 cozi)winking

2 răspunsuri:
| saku970 a răspuns:

Buna.
http://anime.kage.ro/anime/naruto/naruto-144.php. In episodul 144 cred ca se intampla pe la minutul 15 sau cam asa.Te poti uita la adresa de mai inainte. :)

| IM5 explică:

Nu cand vrea sa-i activeze jutzul interzis,straight face prima oara cand se intalnes c Hotaru si Utakata, salvand-o e f.ranit,Ea il ia il trateaza etc. Nu mai stiu ce episod era