| Alasia a întrebat:

In konoha high school din manga, in final sasuke si sakura nu raman impreuna? sau am inteles eu gresit? astea de aici http://www.naruseiya.net/2010/09/konoha-high-school-mang a-3_5155.html

4 răspunsuri:
| Kyou a răspuns:

Nu raman impreuna?! Nu prea cred.Eu stiam ca in konoha high school este singurul loc in care cei doi sunt impreuna iar in link-ul pe care l-ai postat se vede clar asta (adica nu chiar asa de clar deoarece e in spaniola)
p.s. cauta pe you tube, acolo sunt traduse primele 5 episoade

| Alasia explică (pentru Kyou):

Pai da. dar inteleg spaniolabig grin dar uite'te la ultimul. Sasuke cica trebuia sa plece in statee unite trimis de Madara. Intr-adevar ca vorbeste cu Itachi nu stiu ce. Dar asta dupa ce se cearta si se desparte de Sacura, iar apoi, sunt imagini in care Sakura e cu tipul ala cu papusilaughing si spune ca crede ca toata povestea cu Sasuke a fost doar in capul ei si ca nu ar fi mers oricum. sau asa ceva. Mi'ar fi placut si mie sa ramana impreuna:X de asta am intrebat, sperand ca ma insel

| Kyou a răspuns (pentru Alasia):

Poftim? Ajutor! Chemati un doctor cred ca lesin aici!laughing Dar serios, doar in capul Sakurei, mai nou parca fiecare speranta pentru acest cuplu se naruieste! Dar multumesc ca mi-ai explicat

| Alasia explică (pentru Kyou):

Pai serios, si mie mi'ar placea sa nu fie asa. Dar nu stiu, Uite'te si tu, si poate intelegi mai binelaughing si mie imi place mult de ei laughing si ar fi super sa fie in final impreuna si in serial, chiar daca nu prea cred, sper astalaughing