| IM5 a întrebat:

in naruto shippuden-cand Utakata accepta sa fie maestrul lui Hotaru el se duce intr-o padure si ii spune lui Hotare ca nu mai e fugra, niste tipi il ataca si ramane cazut la pamant.Il gaseste Hotaru, ramne acolo?

3 răspunsuri:
| ruxyrusu a răspuns:

Este luat de membrii akatsuki pentru puterea bestiei cu cozi

| IM5 explică:

Stiu ca e luat, dar ce se intampla dupa aia ca numai zice nimic despre el

| Bezea a răspuns:

Cum a zis si rusu este luat de Akatsuki pentru tailed beast de unde rezulta ca a murit cand tailed beast'ul cu 6 cozi a fost scos din el
Spoiler Manga>

Alta dovada ca este mort > Este rezurectat impreuna cu ceilalti jinchuuriki de Kabuto.