| Ctmfresh28 a întrebat:

Buna,intr-o seara la biserica,am intalnit o fata,mie mi-a placut de ea pe loc si dupa cum se uita ea la mine cred ca ma place,asa ca i-am cerut id de mess, m-i l-a dat si am intrebat-o daca vrea sa fim impreuna si mi-a spus sa ne mai cunoastem si de 2 zile vorbesc cu ea pe mess si inca nu mi-a dat un raspus.
Ce credeti ca inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| IoanaL a răspuns:

Pai... iti zic eu cum sunt fetele.El vor sa ai rabdare multa.Ele vor ca baiatul respectiv, sa se comporte frumos, sa fie inteligent, si nu stiu, mai multe nu imi vine in cap cine stie ce.Eu iti dau un sfat.
-ai rabdar cu ea, comportate frumos, si o sa-i intri pe sub piele imediat! Bafta!

8 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

Inseamna ca ai gresit categoria

Răspuns utilizator avertizat
| ingerashmyk a răspuns:

Intatai incercati sa va cunoasteti mai bine tu pe ea si ea pe tine vorbiti despre voi ce va place. laso ceva timp si apoi intreab-o daca vrea sa fiti impreuna

| TheSpiders a răspuns:

Inseamna ca te place dar vrea sa o luati cu incetisorul! happy

| cosi9 a răspuns:

Lucrurile nu stau chiar asa. discuta si tu cu ea deale tale..deale ei si vezi ce ii place si ce nu si incearca si dai o intalnire si fai si tu un mic cadou pentru ca ea sa te poata indragi foarte usor.

| oEbru a răspuns:

Bună. Serios? Ai cunoscut-o de puţin timp, deci fata nu are de unde să ştie ce fel de persoană eşti. Mai aşteaptă, mai bagă-te în vorbă cu ea, scoate-o în oraş, poate aşa te va plăcea. Noi fetele vrem multă atenţie, aşa că baftă! Vei avea nevoie! big grin