| Eღilia62 a întrebat:

Intrebare pentru cei carora le plac filmele horror : ce tip de horror preferati? Psihologic(crime) sau supranatural(demoni, spirite)?

7 răspunsuri:
| kakolukia a răspuns:

Mie imi plac cele supranaturale(demoni, spirite), mai concret cele in care joaca si copii pentru ca mie mi se par mai infricosatoare deoarece copiii sunt considerati a fi inocenti iar ipostaza in care sunt pusi in filmele de groaza ma...(nu gasesc un cuvant potrivit) fascineaza...big grin

| Takocska a răspuns:

Supranatural e ceva genial

| twilight4love a răspuns:

Eu as alege filmul Halloween

| marius577 a răspuns:

Mie imi plac cele supranaturale cu spirite, dar si cele psihologice cu crime happy

| dedede003 a răspuns:

Cele psihologice si cele in genul Resident Evil cu zombie, cu experimente stiintifice esuate.alea cu demoni si spirite sunt prea mult pentru mine

| Belli a răspuns:

Sincer as prefera Psihologic(crime) - Psycho ( 1960 ), American Psycho ( 2000 ).
Sau poate o combinatie intre cele doua tipuri - The Shining ( 1980 )

| robby212 a răspuns:

Hey Emilia, mie imi plac cei supra naturali cum ar fi dragonii, spiriele, intelegi tu...