| killmesoftly a întrebat:

Intrebarea asta este pentru cei care se uita la Pretty Little Liars. Ce se intampla intre hanna si caleb? O sa mai fie impreuna?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Fillaide a răspuns:

Da,in ultimul episod aparut s-au sarutat si cu siguranta vor fi din nou impreuna.

| kiteen a răspuns:

Da, cu siguranta vor fi! happy

| ruru_2913 a răspuns:

Hei.si eu sunt fana pretty little liars...voi fi impreuna cu siguranta.se iubesc mult.:X:X

| Blalala a răspuns:

Hei. S-ar putea sa nu mai fie. Eu sunt la zi cu episoadele din Pll, si la fel si cele de la Ravenswood, care are legatura cu Pll, inclusiv cu Caleb.Este mai complicat, nu stiu cum sa iti explic dar..Caleb o intalneste pe Miranda..si ei sunt foarte buni prieteni...afla ca au mai fost acum multi ani niste 'Caleb si Miranda' care erau inmormantati in cimitirul de la Ravenswood, si aveau exact fetele lor. ei, cei de de mult erau casatoriti, dar in ziua nuntii, Miranda a murit. Si istoria s.a repetat si la ei...adica Caleb si Miranda nu au fost impreuna si nici nu s.au casatorit dar. Miranda a murit(spiritul ei nu intrase in cele vesnice..adica ea inca vorbea cu Caleb si restul si viceversa..doar ca nu ii putea atinge etc. Era ca o fantoma). si ei incearca sa dezlege misterul..si moare si Caleb dar revine inapoi pe pamant.dar atunci cand e in rai cu Miranda el ii spune ca nu vrea sa se intoarca, ca crede, ca acolo este locul lui, langa ea si a vrut sa o sarute dar ea nu i a dat voie..si i-a spus sa se intoarca, etc laughing)