| KiryuZero a întrebat:

Buna intrebarea e pentru cei care se uita la narcisa salbatica stiti cumva daca carolina va mai aparea in episoadele urmatoare?

Răspuns Câştigător
| TrustMe a răspuns:

Nu, ea a spus la "neata cu razvan si dani" ca, citez: "mor, dar nu dispar." Ea nu se referea ca va mai aparea ca prezenta fizica, ci va aparea doar in memoria lui Tudor si a lui Cristian, fapt ce s-a consumat in primele episoade... scuze ca am dat anonim happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, ea a spus la "neata cu razvan si dani" ca, citez: "mor, dar nu dispar." Ea nu se referea ca va mai aparea ca prezenta fizica, ci va aparea doar in memoria lui Tudor si a lui Cristian, fapt ce s-a consumat in primele episoade.

| FriendsShow a răspuns:

Carolina e fosta sotie a lui tudor...nu o sa mai apara ca a muritwinking, doar nu o invia nu?laughing

| Ieia_3214 a răspuns:

Nu, doar in mintea lui Tudor.(Bine ca si-a recapatat memoria)

| KiryuZero explică:

Da dar nu prea stiam clar ca aproape toti colegii mei se certau ba ca apare ba ca nu apare si eu nu am mai avut c sa fac