| sebicaioan a întrebat:

Iubesc foarte mult filmul Alvin si veveritele. Imi poate spune cineva cand o sa apara Alvin si veveritele 3? Ca 1 si 2 l-am vazut. Daca imi raspune cineva ii mu, ltumesc foarte mult.

4 răspunsuri:
| AddXf a răspuns:

Buna! filmul a aparut de cateva zile zile bune...laughing eu l'am vazut la baneasa shopping city ( la digiplex ) ...foarte tare filmul! happy funda?

| Andrellicious a răspuns:

Stiu ca a aparut la movieplex in plaza happy

| illulovesu a răspuns:

Filmul a aparut deja, eu l-am urmarit in Baneasa Shopping City in avan-premiera.

| illulovesu a răspuns:

Filmul a aparut deja. Eu l-am urmarit in Baneasa Shopping City in avan-premiera.