| madalina074 a întrebat:

Buna jorge blanco este logodit?
dau fundita happy

4 răspunsuri:
| RandyMarsh a răspuns:

Buna
Da este logodit Jorge Blanco, va avea nunta curand.

| Zanisoara a răspuns:

Buna!
Te poti uita aici si vezi,
www.jorge blanco.ro

Pot doar sa iti spun ca nu e doar logodit, dar si casatorit cu stephinie camarana.
fundita?

| AndrutzaAda a răspuns:

Buna iti zic 100% sigur ca da este logodit si mai mult are si un copil cu stephanie.(ai observat ca in violetta atunci cand se saruta ei daca esti atenta pe violetta o saruta mai mult pe obraz dacat pe buze) si asta pentru ca este logodit. Si poate ai observat ca poarta un inel pe degetul aratator, eu bine acelasi inel in poarta in spatele scenelor pe degetul inelar dar la mana dreapta, cea ce inseamna ca este logodit. Fundita? happy