| MihaelaStyles a întrebat:

la emisiunea Romanii Au Talent cine credeti ca o sa castige competitie din toti cei care au fost si de ce? Raspunsul castigator primeste fundita big grin

Răspuns Câştigător
| BellsC a răspuns:

Eu tin cu Adrian :Xe cel mai tare dupa parerea mea dupa toate prin cate a trecut a putut sa se ridice si sa continue.cryingasta e chiar talent.Plus ca melodia pe care a cantat`o la emisiune a fost facuta de el in cateva ore. ceea ce mi se pare super pentru ca altii muncesc saracii saptamani intregi si tot nu le iese ceva.Iar pustiu' asta a facut`o imediat...deci m-a facut sa vad ca in Romania mai sunt si talente si lucruri bune de care noi am uitatsad sau cel putin eu.
Deci SUSTIN TUTU ADRIAN FOREVER!
PS:e imposibil sa nu castige ca o sa ne puna pe noi sa votam si multe fete il vor vota.Nu e evident ca e super pustiu?laughing:X

5 răspunsuri:
| xlmpq a răspuns:

Eu mi-as dori sa castige Tutu Adrian, dar cred ca va castiga Iustin Ianau

| Kernyng a răspuns:

Tutu Adrian
Mi s-a parut cel mai talentat si are o voce foarte frumoasa pe toti i-a impresionat + povestea lui El a venit cu o melodia foarte tare despre aceasta emisiune si a fost compusa de el singur!

| lifeisnotpink a răspuns:

Tutu Adrian thinking
Mi s-a parut cel mai talentat love struck si are o voce foarte frumoasa pe toti i-a impresionat + povestea lui sad

| LarisaMaria a răspuns:

Tutu Adrian clar! E super talentat, are o voce foarte speciala, si e si un compozitor de milioane. Pe langa asta a trecut prin multe si participa cu inima nu ca altii doar pentru premiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iustin din prima editie. Are o voce neobisnuit de frumoasa, merita sa castige. E si tanar, are viitorul in fata pentru. a ajunge vedeta happy