| iuliaiordanescumiley a întrebat:

Buna la toti! scuze ca pun intrebarea mea aici dar vreti sa fim prieteni? eu am doar 10 ani dar sper ca o sa ne intelegem. cine vrea sa imi dea adresa lui de mess? ar fi si mai bine daca mas imprieteni cu copii de varsta mea dar nu-i nimic daca sunteti mai mari! adresa de mess vreau sa fim prieteni. nu accept copii care vorbesc urat si sunt rai! va dau si fundita! va scriu eu in adresa mea de mess. pa! sper ca vreti! starstarstarstarstar

2 răspunsuri:
| al3xby3x a răspuns:

Nu vreau sa imi dau adresa oricum o sa o vada multi si o sa o bage in listaaa si mai bine nu o dau chiar daca imi dai fundita... dar oricum adresa mea de mess este la chiorete laughing pa laughing sper ca intelegi ce vreau sa spunwinking si oricum sunt mai mare ca tine rolling on the floor pa :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu vreau
da-mi si mie idul tau de mess te rog am 11 ani blond si cu ochi albastri sincer si foarte romantic