| Bubz a întrebat:

Buna la toti:*! Vreau si eu sa imi scrieti ( nu am nevoie de site-uri sau informatii suplimentare) toate partile filmului TWILIGHT! Va rog frumos! Dau vot si funda la raspunsul cel mai rapid.Am vazut Thilight amurg adica prima parte dar vreau sa vad si restul si nu vreau sa caut 3, 4, 5 etc etc vreau sa am o lista.big grin Multumesc!:*

Răspuns Câştigător
| MihaiCristina a răspuns:

Twilight
The Twilight Saga: New Moon
The Twilight Saga: Eclipse
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

1 răspuns:
| simiii08 a răspuns:

Twilight( Amurg),
The twilight saga:New moon(Luna noua)
The twilight saga: Eclipse(Eclipsa)
The twilight saga: Breaking Dawn(Zori de zi) part 1- trebuie sa apara in cinematografe toamna asta.