| pavelsteff a întrebat:

M-am uitat de curand la toate filmele Twilight...dar ultimul s-a terminat putin in aer, ca sa zic asa. Am cautat pe internet si imi apar filmulete gen - Renesmee and jacob, trailer.- si totusi cand caut pe internet nu imi apare nici un film. Ma poate ajuta cineva? happy

2 răspunsuri:
| pinkpityc a răspuns:

Prin aceiași problema am trecut site-ul, s-ar putea sa apara un nou film sau sa fie făcute de fani, dar o alta varianta este ca filmul nu a putut fi terminat deoarece actriță care o juca pe Bella l-a înșelat pe actorul care îl juca pe Edward și probabil nu s-a mai putut filmat sad

| Nutellamicac a răspuns:

Serios?