| Roxxx_7427 a întrebat:

M-am uitat la un film facut in Bucuresti. Este vorba despre un baiat sarac si el devine un mare "smecher" daca pot spune asa..de mic a impuscat persoane. Mai tarziu a dat de o fata de care s-a indragostit fara sa vrea acea femeie a ramas insarcinata cu el si tot ea l-a omorat ...Cine ma poate ajuta sa stiu cum sa numeste filmul?

1 răspuns:
| Clauditapisicuta a răspuns:

Nu stiu cum se numeste filmul dar iti pot recomanda cateva filme foarte bune!
1.Doamna Winterbourne
2.Dear John
3.Mamma mia!
4. What a Girl Wants
5.She's the Man
6.A Cinderella Story
7.Raise Your Voice
Succes! Funda?