| Ade a întrebat:

M-am uitat la un serial in care un baiat cerea cate un dolar la fiecare injuratura. Si eu m-am hotarat sa fac la fel, un leu pe injuratura. Ce parere aveti? PS: Stiti despre ce serial e vorba? Este o comedie.

1 răspuns:
| larousee a răspuns:

Gandirea americanilor e diferita de cea a europenilor, mai ales a romanilor. in nici un caz nu va merge, eventual doar cu cei din familie.
chestia asta am vazut-o in multe filme, e ceva obisnuita la americani, un fel de protectie pentru copii